BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasBendri pastebėjimai apie paslaugas

2013-02-07

Fizinio asmens bankrotas

Posted by kestasss in Be temos  Tagged

Turite didelių skolų ir nežinote ką daryti?
Kiekvieno gyvenime atsitinka įvairių neplanuotų, nelauktų įvykių, nuo kurių nė vienas nesame apsaugoti. Daugelį žmonių prispaudė skolos ir jų neįmanoma gražinti. Išeitis YRA – jau ir Lietuvoje galima sau iškelti Bankroto bylą!
Kodėl verta sau kelti bankroto bylą ?
Pasibaigus bankroto procesui Jūs neturėsite skolų. Per visą bankroto procesą kreditoriai bendraus tik su bankroto administratoriumi.
Fizinio asmens bankrotas
Jei atitinka bankroto sąlygas, fizinis asmuo turi pranešti viesiems kreditoriams apie jo iškeltą pareiškimą bankroto bylai. Šis pranešimas turi būti ne vėliau kaip prieš mėnesį išsiūstas viesiems jo kreditoriams.

Prie fizinio asmens bankroto pareiškimo turi būti pridėti dokumentai apie gaunamas/numatomas pajamas, taip pat kreditorių, skolininkų sąrašas, viso turimo turto vertė, bei jo sąrašas. Fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo supaprastinta tvarka buna tada, kada iki bankroto bylos iškėlimo parengiamas planas, taip pat paruošiami dokumentai, kurie įrodo, kad plano kreditoriai pritaria arba nepritaria.

Apie tai, ar Jūs atitinkate visus įstatymo keliamus reikalavimus ir galite kelti bankroto bylą, prašau kreiptis elektroniniu paštu arba telefonu į CENTRINĮ BANKROTO BIURĄ ir gausite kvalifikuotą BANKROTO ADMINISTRATORIAUS atsakymą.

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »