BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGasBendri pastebėjimai apie paslaugas

2017-08-09

Išvaizda – drabužiai, batai

Atšilo orai ir sporto klubuose pilna lankytojų. Pas dietologus taip pat eilės. Visi nori prieš vasarą atrodyti kiek įmanoma gražiau. Bet nuogi juk nevaikštome. Reikia dėmesį atkreipti ir į savo drabužius, apavą. Juk tai viršutinis žmogaus apdaras. Kaip ir liaudies patarlė sako - pagal rūbą sutinka, pagal protą palydi. Bet sutikimas Juk svarbus. Tad liaudies patarlę supraskime tiesiogiai ir pasirūpinkime savo rūbais. Bendrą žmogaus vaizdą sudaro drabužiai, avalynė, įvairūs aksesuarai - diržai, segtukai, akiniai ir t.t.
Apranga dažnai atspindi ir žmogaus būdą. Jei žmogus renkasi blankias, prie aplinkos tinkančias spalvas tai greičiausiai jis ir bus ramaus būdo. O jei žmogus rengiasi ryškiai, nebijo išsiskirti iš minios (tiksliau nori išsiskirti) bus apsirengęs ryškiai, spalvotai. Žinoma, viskas priklauso ir nuo to kiek pinigų žmogus gali skirti savo garderobui. Bet gražūs drabužiai ne visada yra brangūs. Galima nusipirkti ir pigesnius mažiau žinomų gamintojų drabužius ženkliai mažesnėmis kainomis. Be to batai internetu būna ženkliai pigesni. Tai irgi neatmestina alternatyva. Batus ir drabužius galima pirkti ir dėvėtus. Variantų yra daug. Bet čia kur kas sudėtingiau nei su kitomis prekėmis. Batai Jums arba tinka arba netinka. Dėl to juos reikia matuotis, o ypač didelių problemų turi nestandartiniai žmonės. Labai stambiems ir labai smulkiems tai būna itin sudėtinga. Jei Jūsų koja labai maža - teks batus pirkti vaikiškų prekių skyriuje, Bus nebrangu, bet kokybės nerasite. O moterims visi bateliai bus mergaitiški, bus sunku surasti solidžius moteriškus batus. Jei koja labai didelė avalynę teks siūti pagal užsakymą. Kadangi Lietuva - krepšinio šalis tai čia turime daugybę krepšininkų. Krepšininkai turi daug pinigų ir dideles kojas, todėl kartais yra galimybė nusipirkti dėvėtus batus iš šių sportininkų. Tai visada pigiau nei naudotis batsiuvio paslaugomis. Jei kalbant ne tik apie avalynę, o apskritai apie visą aprangą tai šiais laikais lengviau nei seniau. Kadangi stambesni žmonės Amerikoje gyvena jau seniai (pas mus ši banga tik ateina) tai jie jau seniai sugalvojo specialias parduotuves nėščiosioms, apkūniems, aukštiems ir t.t. O kadangi mes noromis ar nenoromis kopijuojame vakarų kultūrą tai už kelių metų taip bus ir Lietuvoje. Bet kokiu atveju jei esate nestandartinių išmatavimų tai ir kainą nusiteikite mokėti nestandartinę. Šitoje vietoje verta būti vidutinybe.

Rodyk draugams

2017-02-03

Testosterono skatintojai. Kas yra testosteronas?

Posted by kestasss in PREKĖ  Tagged , , , ,

Testosterono skatintojai gali tapti puikia pagalba siekiant sulaukti kuo veiksmingesnių rezultatų sportuojant. Padidinę natūralų savo pačių testosterono lygį, pastebėsite ženklius pokyčius, kurie leis tikslo siekti su dar didesniu užsidegimu. Kas yra testosterono skatintojai ir kokia jų nauda?

Kas yra testosteronas?
Testosteronas - tai steroidinis hormonas, kuris priklauso androgenų grupei ir dažniausiai yra gaminamas sėklidėse bei kiaušidėse. Jis dalyvauja ne tik formuojantis vyro lytiniams organams, bet ir reguliuoja spermatogenezę, lytinį elgesį, turi įtakos fosforo bei azoto apykaitai organizme. Nors testosteronas dažniausiai asocijuojamas su lytiniu potraukiu, šis hormonas yra susijęs ir su kaulų, raumenų mase, riebalų kaupimusi.

Testosterono skatintojai
Testosterono skatintojai - tai natūralūs žolelių pagrindu pagaminti papildai, skatinantys raumenų augimą. Jie gali veikti tiesiogiai padidindami testosterono lygį arba tiesiog neleisdami jam virsti į moteriškus hormonus estrogenus. Natūraliai testosterono kiekio koncentracija vyro kraujyje apogėjų pasiekia jam sulaukus 26 metų. Vėliau koncentracija pradeda mažėti po maždaug 2 % kasmet. Tam įtakos turi ir stresas, žalingi įpročiai, netinkama mityba. Dėl to daugėja riebalų aplink pilvą, silpnėja seksualinis potraukis, plinkama, retėja kaulų tankis. Testosterono skatintojai dažniausiai vartojami norint greičiau atsistatyti po fizinio krūvio, padidinti raumenų jėgą, lytinį potraukį.

Natūralūs testosterono skatintojai
Yra ir keletas būdų, kurie padės padidinti testosterono lygį nenaudojant įvairių papildų.
Vartokite daugiau cinko. Natūralūs testosterono skatintojai, tokie kaip cinkas, labai svarbūs šio hormono gamyboje. Taip yra todėl, kad cinkas paverčia estrogeną į testosteroną bei gerina spermos kokybę. Maistas turintis daug cinko: austrės, jautiena, kepenys, paukštiena, riešutai, lašiša, rudieji ryžiai, sūris, pupelės, kalakutiena, pienas.
Intensyvios treniruotės. Reguliariai atliekamos intensyvios treniruotės gerina metabolizmą bei veiksmingai didina testosterono koncentraciją kraujyje. Rekomenduojama užsiimti trumpa, bet intensyvia 20 minučių fizine veikla kasdien. Taip ne tik apsaugosite organizmą nuo vyriško hormono kiekio sumažėjimo, bet ir padėsite išvengti aukšto kraujospūdžio, įvairių širdies ligų, diabeto.
Valdykite stresą. Patiriant įtampą organizmas išskiria kortizolį („streso” hormoną), kuris sustabdo testosterono gamybą. Kortisolis taip pat didina riebalų kaupimąsi pilvo srityje, kuris tampa dažna vyrų problema.

šaltinis: https://lt.wikipedia.org/wiki/Testosteronas

Rodyk draugams

Naujesnis puslapis »